Všetko

Súbor článkov, aktualít a reportov z podujatí.
1-12 z 54 výsledkov

Pozvánka na webinár OEKO-TEX®

Vážení zákazníci, vážení klienti, radi by sme Vás informovali o pripravovanom webinári týkajúcom sa certifikácie OEKO-TEX®, ktorý sa uskutoční 19.4.2023. OEKO-TEX® patrí medzi najrozšírenejšie nezávislé certifikácie na svete v textilnom a kožiarskom odvetví. Produkty označené značkou OEKO-TEX® sú bezpečné pretože boli testované podľa prísnych noriem OEKO-TEX®.

Čitať viac »

Christmas holiday 2022

Dear business partners, dear clients, we inform you that on 19.12. 2022 – 30.12.2022 the company VÚTCH - CHEMITEX, s.r.o. will be closed due to taking a plant-wide Christmas holiday. We will be available to you from January 2, 2023. We thank you for your trust and cooperation in 2022. We wish you a pleasant Christmas holiday, good health, satisfaction and a successful year 2023.

Čitať viac »

Vianočná dovolenka 2022

Vážení obchodní partneri, vážení klienti, oznamujeme Vám, že v dňoch 19.12. 2022 – 30.12.2022 bude spoločnosť VÚTCH - CHEMITEX, s r.o. zatvorená z dôvodu čerpania celozávodnej vianočnej dovolenky. K dispozícii Vám budeme od 2.1.2023. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a spoluprácu v roku 2022. Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, pevné zdravie, spokojnosť a úspešný rok 2023.

Čitať viac »

OEKO-TEX® launches new branding

In its 30th year of dedication to safer textiles and leather, OEKO-TEX® has created a new brand identity. The global certifier of textile and leather products and production worked with branding agency Schwitzke ID to build the clear and unified OEKO-TEX® World.

Čitať viac »

OEKO–TEX® zavádza nové logo

Asociácia OEKO-TEX® sa už 30 rokov venuje testovaniu a certifikácii textilných a kožiarskych výrobkov s cieľom zaistiť ich zdravotnú bezpečnosť pre spotrebiteľa. V súčasnej dobe OEKO-TEX® prichádza s novou identitou značky, ktorá vznikla v spolupráci s brandingovou agentúrou Schwitzke ID.

Čitať viac »

Tlačová správa spoločnosti GINETEX, 12. september 2022

GINETEX odhaľuje výsledky štúdie vykonanej nezávislým laboratóriom Testex, ktoré sa špecializuje na textilnú analýzu a certifikáciu. Tipy, osvedčené postupy a subjektívny názor: aké sú energeticky najefektívnejšie cykly práčok a ako ich môžeme prispôsobiť nášmu každodennému životu?

Čitať viac »

Summer race holiday 2022

Dear business partners, dear clients, we would like to inform you that from July 25, 2022 to July 29, 2022, the company VÚTCH - CHEMITEX s.r.o. Žilina closed due to taking a summer company-wide vacation. We will be available to you again from August 1, 2022. Thank you for your understanding.

Čitať viac »

Letná celozávodná dovolenka 2022

Vážení obchodní partneri, vážení klienti, oznamujeme Vám, že z dôvodu čerpania letnej celozávodnej dovolenky bude, v termíne od 25. júla do 29. júla 2022, spoločnosť VÚTCH - CHEMITEX s r.o. Žilina zatvorená. K dispozícii Vám opäť budeme od 1. augusta 2022. Za porozumenie Vám ďakujeme.

Čitať viac »

Face masks and/or textile protective masks – basic requirements

Shortage of personal protective equipment, such as filtration face half masks during the present pandemic Covid-19 is one of main worldwide challenges. Many manufacturers of conventional textile and clothing products started to develop and manufacture face masks in last days. They are characterized by high diversity from a viewpoint of material quality, protection level as well we potential group of their users.

Čitať viac »

Successful participation in the international round robin tests

The colouristic testing laboratory participates every year in the international round robin tests organized by TESTEX AG Swiss Textile Testing Institute with headquarters in Zürich. The testing institutes are verified in the tests for determination of colour fastness in the conditons of use in the frame of the round robin tests.

Čitať viac »

Prázdny